Viking Village

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 163 MB
  • Version 6.3.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Limitless Fun
Viking Village, Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz başarılı bir mobil oyundur.

RTS türünde geliştirilmiş olan Viking Village mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Oyunumuz oyun kategorileri arasında strateji oyunları içerisinde yer alan başarılı bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunumuzu oynarken oyun içi öğelere ya da diğer seviyelere geçiş için de her hangi bir ücret ödenmez. Bu sebeple sizde Viking Village mobil oyununu cep telefonunuza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Sıkıldığınız her an her yerde dilediğinizce oynayabilirsiniz. Limitless Fun stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Viking Village mobil oyununda size yerinizi alın ve en büyük viking köyünü kurarak oyunun kazanan tarafı siz olun. 

Oyunda başarı elde etmek aslında çok kolay. Stratejik ve mantıklı düşündüğünüz taktirde güç kazanabilirsiniz. Diğer viking köylerini yağmalayarak ganimetleri toplayabilirsiniz. Fakat bunu yapabilmek için güce ve orduya ihtiyacınız olacaktır. Bunun için de Viking Village mobil oyununda adamlarınızı bir araya getirin ve oyunda başarı elde etmek için düşmanlarınıza karşı güçlü bir savunma geliştirin. 

Daha Fazla Göster
Viking Village indir
DİĞER SÜRÜMLER