Viking Village

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 163 MB
  • Version 5.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Limitless Fun
Viking Village IOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz başarılı içerikler sunan bir mobil oyundur.

Viking Villagem mobil oyunu kötü şövalyelerden oluşan bir köy kurup bu köyü düşmanlara karlı savunan minimalist bir gerçek zamanlı ve strateji tabanlı savunma oyunudur. Oyunumuzu IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek muhteşem grafiklerin tadını çıkartabilirsiniz. 

Kaynakları toplayın, stratejik pozisyonlarda okçu kule inşa edin ve melee Viking savaşçılarını doğrudan hayatta kalmalarını kontrol edin. Düşman köyüne saldırıp kazanmak için onların yok etmeniz gerekiyor. Bunun içinde güçlü bir orduya ihtiyacınız olacaktır. 

Savunmanızı eklemek için ormandan güçlü bir barbar yakalayın. Hatta ekstra bir saldırı gücü istiyorsanız doğrudan geyiği kontrol edin. Korsan kamplarına saldırarak ekstra kaynaklara ulaşın. Oyunda çok yaşamanız gerekiyor. Aksi halde oyunu kaybedersiniz ve köyünüzü ortadan kaldırırlar. 

Viking Village mobil oyunu sizlere heyecan verici savaş sahneleri ve sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mobil oyun sunuyor. Sizde IOS mobil cihazınız indirebileceğiniz bu heyecan verici oyun fırsatını kaçırmayın ve kendi viking köyünüzü kurarak oyuna başlayın. 

Daha Fazla Göster
Viking Village indir
DİĞER SÜRÜMLER